Foto a video nehnutelností

fotenie nehnutelnosti

FOTENIE A VIDEOPRODUKCIA NEHNUTEĽNOSTÍ

Ak sa rozhodnete pre profesionálne fotografie nehnuteľností ako sú byty, domy či pozemky, rád vytvorím veľmi živé a príťažlivé fotografie , pomocou ktorých, budete schopní predstaviť Vami predávanú nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle. O level vyššie je potom video nehnuteľnosti, vďaka ktorému, potencionálni záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti získajú veľmi konkrétnu predstavu o tom, ako vyzerá ponúkaný byt, dom či pozemok.

Video dnes hýbe marketingom a neobchádza to ani oblasť nehnuteľností.

Videoprezentáciou alebo videoobhliadkou viete podať mnoho informácií za krátky čas a klient bude mať možnosť sa lepšie rozhodnúť.

Prezrie si portfólio

Aj napriek vzrastajúcemu trendu virtuálnych prehliadok je video stále číslo 1 v prezentácii vašej nehnuteľnosti. Za pomerne krátky čas, ukážete úplne celý byt, navyše s popismi ku každej miestnosti a v sprievode hudby. Toto všetko zaručí, že potencionálny záujemca si video pozrie a nehnuteľnosť si zapamätá, narozdiel od pomerne nudnej a zdĺhavej virtuálnej prehliadky, pri ktorej je navyše potrebné, aby divák sám hýbal obrazom a pohyboval sa po danej nehnuteľnosti.