Galéria reklamnej fotografie

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

FINE/ART

Zákazníci odo mňa očakávajú konzistentnú robotu, a to hlavne, čo sa týka všeobecne portrétnej fotografie.Pri produktovej/reklamnej fotografii je tomu, ale inak, zákazník si určí štýl a spôsob akým vytvoriť reklamu.V tomto prípade je to doslova šitie na mieru a žiadne medze sa nekladú.

kontaktuj ma

Cena závisí od náročnosti prevedenia produktovej či reklamnej fotografie, kde na príklad pri základnej produktovej fotografii je cena za fotku od 4€, pri Fine Art produktovej fotografii je to už vyššie, pretože už ide o umenie a tvorivosť.

VYTVORÍM PRE VÁS ZAUJÍMAVÚ REKLAMU

Potrebujete a chcete predať službu, produkt, zážitok alebo potrebujete odprezentovať svoju osobnosť prostredníctvom business portrétu? Odpoveďou na Váš dopyt je reklamná/komerčná fotografia. Ak máte aspoň akú takú predstavu o realizovaní Vášho nápadu, veľmi rád s Vami budem konzultovať možnosti jeho realizácie. Reklamná fotografia v dnešnom svete nepozná limity a jej výsledok závisi len a len na Vašej/našej predstavivosti a chuti.

V marketingu sú produktové fotografie a business portréty prezentované prosterdníctvom webových stránok, billboardov, letákov, bookletov a v neposlednom rade aj prostredníctvom sociálnych sietí a online reklamy. Každý druh reklamnej fotografie má pritom svoje unikátne spracovanie a tiež odlišné využitie a preto som pripravený ponúknuť Vám riešenie šité presne pre Vaše potreby.

Kvalitná vizuálna prezentácia je dôležitou investíciou s rýchlou návratnosťou a preto by sa na nej nemalo šetriť. Nie je tajomstvom, že prvý pohľad predáva a skúste si spomenúť, ako si Vás dokáže získať vizuál kvalitne spracovanej reklamy na burger – to aby sa človek doňho ihneď pustil.

Kombináciou vhodnej lokality, špeficikého svetla a netradičného nápadu vznikajú reklamné fotografie, ktoré Vás odlíšia od konkurencie a prinesú nový a svieži pohľad na vec. Aj obyčajná fotka vínovej fľaše pre potreby reklamného využitia môže v človeku vzbudiť ten žiadaný “wau” efekt. Stačí sa len otvoriť novým nápadom.