Recenzie

Ďakujem Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie, veľmi si ho vážim. Je mojou prioritou ponúkať kvalitné služby, ktoré splnia a dúfam aj predčia Vaše očakávania.

Neskutočne ma teší zanechávať po sebe krásne a emotívne spomienky uchované v jedinečných obrazoch

GOOGLE RECENZIE

Tibor Nagy
Tibor Nagy
2022-11-07
Výborný svadobný fotograf, som veľmi spokojný s jeho profesionálnym prístupom. Jeho kreatívne nápady na fotografie hodnotím ako veľké plus, predsvadobné fotenie portrétov ako i fotky zo svadobného dňa boli úžasné spracované a zachytene tie NAJ okamihy😉dodanie fotografií už 10 dní po svadbe úplne že TOP - odporúčam na 100%. Ďakujeme
Juliana Koprdova
Juliana Koprdova
2022-08-30
Musím povedať, že veľmi šikovný a spoľahlivý fotograf. Od začiatku nás ubezpečoval, že nám so všetkým pomôže, a že sa naňho môžeme spoľahnúť nech sa stane čokoľvek. Pri fotení dokaže spraviť príjemnú a veselú atmosféru, čo pomáha k prirodzeným fotografiám. Dáva si záležať na detailoch z čoho vznikajú krásne zábery. Navyše nám dodal fotky do 2 týždňov z čoho sme boli prekvapení a taktiez sme dostali od neho krásny darček v podobe vytlačenej fotografie, ktorá nám skrášluje náš byt. Odporúčam všerkými desiatimi. Je to šikovný, milý a najmä spoľahlivý fotograf.
Monika Anna Hulová
Monika Anna Hulová
2022-08-04
Najlepší pán fotograf 💪🏼📸 Od príprav, cez portrétove fotenie až po fotenie voľnej zábavy bol v plnom nasadení aby zachytil tie najlepšie zábery. Spolu s manželom sme veľmi radi a zároveň vďačný za to, že sme si ho vybrali. Profesionálny prístup ✨ Priateľsky a nápomocný pri fotení (úprava šiat nevesty) ✨ Skvelá organizácia ľudí počas fotenia ✨ Môžem len odporučiť ✨🙏🏼
Miroslava Palušová
Miroslava Palušová
2022-08-04
Veľmi rada spolupracujem s profesionálmi vo svojom obore a fotograf Vojtech Ďurkovič je profesionál s veľkým P.Na začiatku svadby som bola veľmi nervózna , ale s jeho milým a priateľským prístupom má upokojil.Ja a môj už manžel fotenie nemáme v obľube ,ale pri Vojtechovi sme sa cítili príjemne a miestami bolo pri fotení aj veľa srandy za čomu veľmi ďakujeme.Bol veľmi priateľský aj k našim hosťom, ktorí si ho tam veľmi obľúbili.A to ako mi prišil odtrhnutu vlečkuna šatách ,len aby som mohla tancovať až do rána to už je podľa mňa nadramec mojich očakávaní.Vrelo odporúčam každému aby si pri svojej svadbe obrátil na Vojtecha Ďurkovič je to voľba ktorú určite neoľutujete .Moje fotky aj napriek dažďu a zamračenú počasiu sú plné slnka a spokojnosti . Ešte raz veľké ĎAKUJEME. Mirka a Milan
Eva Ďuriačová
Eva Ďuriačová
2022-07-21
Vojto je pre mňa jeden úžasný, talentovaný fotograf, maximálny profesionál s absolútnym vyšperkovaným citom a zmyslom zachytiť vo svojich fotkách detaily, emócie, farby, krásu, zmyselnosť, romantiku, eleganciu, vášeň, jedinečnosť a vyzdvihnúť tie najkrajšie vlastnosti ľudí, ktorých fotí a energiu miesta, kde fotí... Z jeho fotografií cítiť lásku. Okrem toho je to skvelý pohodový človek, srší z neho pozitívna energia, veľká charizma a má neskutočný zmysel pre humor. Človek sa s ním pri fotení hneď uvoľní, automaticky po krátkej chvíli opadne všetka ostýchavosť a napätie a zrazu je z celého fotenia totálna zábava s uvoľnenou atmosférou. Doslova si to užívate.. A to je tá mágia, kedy sa tvoria najkrajšie fotografie. A presne v tomto je Vojto výnimočný. Bolo úžasné sledovať s akou vášňou robí svoju prácu. Fotenie s ním, bol pre mňa jeden veľký zážitok. Ak chcete mať svadobné fotografie, ktoré samé rozprávajú tie najkrajšie zážitky a emócie, jednoznačne odporúčam Vojta.
Romana Ďuriačová Balková
Romana Ďuriačová Balková
2022-06-30
Svadobný fotograf? Jednoznačne Vojtech 🙂 Nezabudnuteľný zážitok z fotenia portrétnych svadobných fotiek 🙂 tým by som začala.. od začiatku plánovania našej svadby, som sa neskutočne tešila na fotenie portrétnych foto od Vojta 🙂 keď sme hľadali svadobného fotografa na našu svadbu, bola som mierne sklamaná z ponuky z nášho okolia. ALE, potom som objavila svadobného fotografa Vojtecha Ďurkoviča, ktorého galéria ma oslovila svojou nadčasovou krásou. Estetické cítenie, cit pre detail a eleganciu mu vôbec nechýba! Spomenúť musím aj jeho neskutočne ľudský prístup, ktorý dodal foteniu uvoľnenú atmosféru. Výsledok je proste neskutočný 🙂 Rovnako fotky z nášho vysnívaného dňa, sú plné emócií, čo je na svadobných fotografiách podľa mňa veľmi dôležité. Zachytil okamihy, ktoré si prostredníctvom fotiek ľahko pripomenieme, a verím, že aj po dlhšej dobe, nám jeho fotky vyvolajú zimomriavky, ako je tomu teraz. Určite najlepšia voľba svadobného fotografa - skvelý človek, pre mňa TOP fotograf a rovnako sme mu vďační aj za organizáciu určitých momentov na svadbe, vďaka čomu bol priebeh nášho dňa ešte lepší! Už len dodám, že ak si ho vyberiete, ľutovať určite nebudete 🙂 Srdečne ďakujeme Vojtko 🙂
Denisa Fialova
Denisa Fialova
2022-06-10
Budoucí nevěsty, pokud hledáte kvalitního fotografa za fér cenu, určitě se na Vojtu obraťte! My jsme s ním byli nadmíru spokojení. Již během svatby se choval velice profesionálně, svatebčany si dokázal skvěle zorganizovat, nám dal užitečné rady co a jak udělat lépe z pohledu fotografa. Fotky po svatbě zaslal téměř rychlostí blesku. Komunikace od začátku až po konec skvělá, vždy v co nejkratší době odpověděl na jakýkoliv dotaz. Takže pokud máte rádi vysvícený, romantický styl fotek, určitě neváhejte.
Natália Glaap
Natália Glaap
2021-10-11
Jednou z najzásadnejších otázok, ktorú sme ako snúbenci pri svadobných prípravách riešili, bol výber svadobného fotografa. Zjednotiť kvalitu fotiek, ich atmosféru s cenovou reláciou a ochotou fotografa, nie je vôbec jednoduché... Vojtech však všetko spomenuté ďaleko predčil... Bol nielen úžasným profesionálom, ale aj skvelým človekom. Naše prvotné rozpaky a zahanbenie pred fotoaparátom veľmi rýchlo zmizli, vedel nás rozosmiať a uvoľniť. Po pár minútach sme sa už nefotili pred cudzím človekom, ale kamarátom :-). Počas svadobného dňa sme vedeli, že vo Vojtechovi máme stopercentnú istotu. Na fotkách dokázal zachytiť tie najdojemnejšie momenty, ktoré trvali možno iba pár sekúnd. Promptne sa dokázal prispôsobiť rôznym situáciám, ako napríklad iba za neskutočných dvadsať! minút vytvoriť prekrásne svadobné portréty. Neboli sme však nadmieru spokojní iba my, ale aj svadobčania. Každý z nich si vo fotografiách našiel "tú svoju" a všetci sa ešte aj takmer dva mesiace po svadbe k nim vraciame a pozeráme ich znovu a znovu. Stále sú iné a inak krásne :-). Milý Vojtech, zo srdca Ti obaja ďakujeme. Naša svadba vďaka Tebe zostane krásna už navždy. Natálka a Jasper P.S. Je to inak tvrdý chlap, na svadbách neplače, ale na tej našej, sme ho rozplakali!!! <3 :D

Natália a Jasper

Slovensko-Holandská svadba v stodole Ľubianka

Jednou z najzásadnejších otázok, ktorú sme ako snúbenci pri svadobných prípravách riešili, bol výber svadobného fotografa. Zjednotiť kvalitu fotiek, ich atmosféru s cenovou reláciou a ochotou fotografa, nie je vôbec jednoduché... Vojtech však všetko spomenuté ďaleko predčil... Bol nielen úžasným profesionálom, ale aj skvelým človekom. Naše prvotné rozpaky a zahanbenie pred fotoaparátom veľmi rýchlo zmizli, vedel nás rozosmiať a uvoľniť. Po pár minútach sme sa už nefotili pred cudzím človekom, ale kamarátom :-). Počas svadobného dňa sme vedeli, že vo Vojtechovi máme stopercentnú istotu. Na fotkách dokázal zachytiť tie najdojemnejšie momenty, ktoré trvali možno iba pár sekúnd. Promptne sa dokázal prispôsobiť rôznym situáciám, ako napríklad iba za neskutočných dvadsať! minút vytvoriť prekrásne svadobné portréty. Neboli sme však nadmieru spokojní iba my, ale aj svadobčania. Každý z nich si vo fotografiách našiel "tú svoju" a všetci sa ešte aj takmer dva mesiace po svadbe k nim vraciame a pozeráme ich znovu a znovu. Stále sú iné a inak krásne :-).

Milý Vojtech, zo srdca Ti obaja ďakujeme. Naša svadba vďaka Tebe zostane krásna už navždy.
Natálka a Jasper
P.S. Je to inak tvrdý chlap, na svadbách neplače, ale na tej našej, sme ho rozplakali!!! <3 :D

svadobny fotograf vojtech durkovic

Andrejka a Michal

Svadba v Nitre

Ahojte budúce nevesty,
Chcela by som sa s vami podeliť o naše skúsenosti so svadobným fotografom Vojtechom Ďurkovičom.
Ako prvé nás zaujalo pri jeho tvorbe to, že fotografie a celá jeho tvorba je iná, netypická a niečím výnimočná. Naša predstava bola mať svadobné fotky, ktoré by boli romantické, presvetlené, ale aj pútavé, zaujímavé a nezvyčajné. Tieto požiadavky nám tento šikovný a talentovaný fotograf Vojto splnil.
V ďalšom rade musím vyzdvihnúť jeho organizačné schopnosti. Počas celého nášho svadobného dňa nám bol Vojto veľmi nápomocný. S prehľadom dokázal zaskočiť aj prácu starejšieho nakoľko sme žiaľ starejšieho nemali. Každé naše prianie splnil na 100% a náš svadobný deň bol na jednotku aj vďaka Vojtovi.
Vojto je človek s veľkým srdcom, ktorý robí to, čo ho najviac baví a teší a aj vďaka tomu je výsledok jeho práce dokonalý.
P. S. Milé nevesty, ak chcete počas svadobného fotenia alebo aj počas celého svadobného dňa niekoho, kto ten deň odľahčí od stresu tak je to práve Vojto. Počas nášho rande fotenia, fotenia svadobného dňa a aj portrétneho fotenia nám Vojto vytvoril atmosféru plnú zábavy, pohody a pokoja, čiže fotenie prebiehalo velmi plynulo a bez stresu.

Vojtech, ďakujeme Ti ešte raz za nádherné svadobné fotky a fotenie. Andrea & Michal

Monika a Vladko

Svadba na Haciende Šišov

Ak ste ešte nenašli svadobného fotografa verte, že Vojtech je ten pravý 😌 hľadali sme pomerne dlho a nakoľko sme na svadbe nechceli kameramana, bolo pre nás dôležité nájsť toho správneho človeka, ktorý zachytí každý okamih. Nemali sme žiadne skúsenosti s fotením, no pri prvom stretnutí a fotení portrétov obavy a stres po pár minútach opadli. Atmosféra na fotení bola viac než priateľská a uvoľnená. Vojto tiež super zapadol do kolektívu na svadbe, všetkých rozosmial a aj vďaka tomu nemáme na fotkách žiadne umelé úsmevy 🤭 s celým prístupom aj výslednými fotkami sme nadmieru spokojní a určite budeme odporúčať ďalej 😊

Vojtech ešte raz ďakujeme za perfektné zachytenie nášho veľkého dňa a vďaka super fotkám sa k nemu môžeme kedykoľvek vrátiť 😇
Monika&Vladko 👰🤵

mladomanzelsky tanec

Ivetka a Duško

Svadba v Abelande Lozorno

Svadobný Fotograf Vojto je veľký profesionál, ktorý to s fotoaparátom naozaj vie a pre túto prácu sa narodil :) nie je len úžasný ako fotograf, ale aj úžasný ako človek. ma priateľský prístup a každý si ho hneď obľúbi! Cit pre detaily pri fotení mu určite nechýba. Štýl jeho fotenia je jedinečný, jemný, romantický, určite nie tuctový, takže ak chcete niečo špeciálne zachytené na fotkách, Vojto je určite správna voľba. 😊 Ma organizačné schopnosti, ktoré využil i na našej svadbe, lebo popri fotení stíhal sledovať celý ostatný priebeh svadby aby bolo všetko tip top. Kooperoval ako s kameramanom, organizátorom, tak i s inými osobami čo tiež prispelo k hladkému priebehu našej svadby. S naším milým Vojtom sme zažili 3 fotenia. Pred svadobné fotenie tzv. rande fotenie, potom fotenie počas svadby a tretím fotením bolo fotenie našich mladomanželských portrétov po svadbe a na základe týchto našich skúseností môžeme naozaj svadobného fotografa Vojta vrelo odporučiť a aj my určite ešte využijeme jeho služby. :)

svadobny pár

Vojto, my s mojim Duškom Ti naozaj srdečne ďakujeme za neskutočne úžasnú prácu, ktorú si odviedol, za tvoj skvelý postoj a veselú povahu, ktorá nám odbúrala stres počas svadobného dňa, ďakujeme, že ešte existujú ľudia, ktorí milujú svoju prácu a robia ju tak kvalitne ako ty. DĎKUJEME mnohokrát za všetko a fotky od teba sú naozaj prekrásne, si super človek a rob to čo robíš, lebo to robíš perfektne 😊🤗 tvoji Ivetka a Duško

Romanka a Michal

svadba Stará škola Topoľčianky

Svadobný fotograf? Jednoznačne Vojtech :)
Nezabudnuteľný zážitok z fotenia portrétnych svadobných fotiek :) tým by som začala.. od začiatku plánovania našej svadby, som sa neskutočne tešila na fotenie portrétnych foto od Vojta :) keď sme hľadali svadobného fotografa na našu svadbu, bola som mierne sklamaná z ponuky z nášho okolia. ALE, potom som objavila svadobného fotografa Vojtecha Ďurkoviča, ktorého galéria ma oslovila svojou nadčasovou krásou. Estetické cítenie, cit pre detail a eleganciu mu vôbec nechýba! Spomenúť musím aj jeho neskutočne ľudský prístup, ktorý dodal foteniu uvoľnenú atmosféru. Výsledok je proste neskutočný :)
Rovnako fotky z nášho vysnívaného dňa, sú plné emócií, čo je na svadobných fotografiách podľa mňa veľmi dôležité. Zachytil okamihy, ktoré si prostredníctvom fotiek ľahko pripomenieme, a verím, že aj po dlhšej dobe, nám jeho fotky vyvolajú zimomriavky, ako je tomu teraz.

Určite najlepšia voľba svadobného fotografa - skvelý človek, pre mňa TOP fotograf a rovnako sme mu vďační aj za organizáciu určitých momentov na svadbe, vďaka čomu bol priebeh nášho dňa ešte lepší!
Už len dodám, že ak si ho vyberiete, ľutovať určite nebudete :)
Srdečne ďakujeme Vojtko :)