dajana rodriquez kabelky

10 10

fotenie nehnutelnosti

FOTENIE A VIDEOPRODUKCIA NEHNUTEĽNOSTÍ

Ak sa rozhodnete pre profesionálne fotografie nehnuteľností ako sú byty, domy či pozemky, rád vytvorím veľmi živé a príťažlivé fotografie , pomocou ktorých, budete schopní predstaviť Vami predávanú nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle. O level vyššie je potom video nehnuteľnosti, vďaka ktorému, potencionálni záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti získajú veľmi konkrétnu predstavu o tom, ako vyzerá ponúkaný byt, dom či pozemok.

Video dnes hýbe marketingom a neobchádza to ani oblasť nehnuteľností.

Videoprezentáciou alebo videoobhliadkou viete podať mnoho informácií za krátky čas a klient bude mať možnosť sa lepšie rozhodnúť.

Prezrie si portfólio

Aj napriek vzrastajúcemu trendu virtuálnych prehliadok je video stále číslo 1 v prezentácii vašej nehnuteľnosti. Za pomerne krátky čas, ukážete úplne celý byt, navyše s popismi ku každej miestnosti a v sprievode hudby. Toto všetko zaručí, že potencionálny záujemca si video pozrie a nehnuteľnosť si zapamätá, narozdiel od pomerne nudnej a zdĺhavej virtuálnej prehliadky, pri ktorej je navyše potrebné, aby divák sám hýbal obrazom a pohyboval sa po danej nehnuteľnosti.

produktove fotenie epoxidovy nabytok

PROFESIONÁLNA PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

Zákazníci odo mňa očakávajú konzistentnú robotu, a to hlavne, čo sa týka všeobecne portrétnej fotografie.Pri produktovej/reklamnej fotografii je tomu, ale inak, zákazník si určí štýl a spôsob akým vytvoriť reklamu.V tomto prípade je to doslova šitie na mieru a žiadne medze sa nekladú.

kontaktuj ma

Potrebujete a chcete predať službu, produkt, zážitok alebo potrebujete odprezentovať svoju osobnosť prostredníctvom business portrétu? Odpoveďou na Váš dopyt je reklamná/komerčná fotografia. Ak máte aspoň akú takú predstavu o realizovaní Vášho nápadu, veľmi rád s Vami budem konzultovať možnosti jeho realizácie. Reklamná fotografia v dnešnom svete nepozná limity a jej výsledok závisi len a len na Vašej/našej predstavivosti a chuti.

V marketingu sú produktové fotografie a business portréty prezentované prosterdníctvom webových stránok, billboardov, letákov, bookletov a v neposlednom rade aj prostredníctvom sociálnych sietí a online reklamy. Každý druh reklamnej fotografie má pritom svoje unikátne spracovanie a tiež odlišné využitie a preto som pripravený ponúknuť Vám riešenie šité presne pre Vaše potreby.

Kvalitná vizuálna prezentácia je dôležitou investíciou s rýchlou návratnosťou a preto by sa na nej nemalo šetriť. Nie je tajomstvom, že prvý pohľad predáva a skúste si spomenúť, ako si Vás dokáže získať vizuál kvalitne spracovanej reklamy na burger – to aby sa človek doňho ihneď pustil.

Kombináciou vhodnej lokality, špeficikého svetla a netradičného nápadu vznikajú reklamné fotografie, ktoré Vás odlíšia od konkurencie a prinesú nový a svieži pohľad na vec. Aj obyčajná fotka vínovej fľaše pre potreby reklamného využitia môže v človeku vzbudiť ten žiadaný “wau” efekt. Stačí sa len otvoriť novým nápadom.

videoprodukcia ako perfektný marketingový nástroj

Videoprodukcia je jedným z najsilnejších nástrojov marketingu. Pomocou videa dokážeme rýchlo a efektívne predať emócie, zaujať a osloviť nových potencionálnych zákazníkov. Tým dokážeme v krátkom čase zdieľať množstvo informácií, ktoré ich presvedčia prečo si vybrať vás pred konkurenciou.

Produktové video môže zvýšiť predaje až o 144% (Neil Patel, 2017)

Význam videa v obsahovom marketingu rok od roku rastie. Návštevnosť videí do roku 2021 stúpne na 82% z celkovej zákazníckej návštevnosti. Preto je dôležité nezaspať dobu a naskočiť na vlak pred tým, ako vám utečie.

prezrite si moje portfólio