MILUJEM SVADOBNÉ FOTKY ZALIATE SVETLOM

Umenie, to je to, prečo ma baví svadobná fotografia. Nielen zachytiť momenty v ten správny čas, ale vytvoriť unikátne umelecké dielo, ktoré svojimi obrazmi bude rozprávať romantický príbeh o Vás dvoch. A tak vždy, keď sa pozriete na Vaše fotky, budú sa Vám tisnúť slzy do očí. Milujem fotky zaliate svetlom v kombinácii s pastelovými farbami, spolu vytvárajú prenádhernú, romantickú, zasnenú a nadčasovú atmosféru, sálajúcu čistotu a lásku. Štipka módy je pre mňa v svadobnej fotografii už len čerešnička na perfektnej torte. Som svadobný fotograf, ktorý miluje kreativitu, spojenú s estetikou a s obľubou prijímam nové výzvy.Fotografii sa venujem už od roku 2012. V tom období som sa venoval skôr rodinnej fotografii, neskôr som sa zameral na tvorbu abstraktnej módnej portrétnej fotografii, pri ktorej som mal možnosť prejaviť sa viac po umeleckej stránke.V súčasnosti sa venujem predovšetkým svadobnej fotografii, milujem túto prácu a možnosť byť s Vami Váš veľký deň a zachytiť všetky tie jedinečné a neopakovateľné emócie cez objektív svojho fotoaparátu mi robí neuveriteľnú radosť.Je to pre mňa výzva, ktorá ma ženie stále vpred.Samozrejme, ako profesionálny svadobný fotograf spolupracujem s akýmkoľvek kameramanom či svadobným dodávateľom

AKO SOM SA DOSTAL K ŠTÝLU LIGHT AND AIRY ?

MOJOU MÚZOU A PODPOROU JE HLAVNE MOJA PARTNERKA, KTORÁ MI UKÁZALA SMER...

Štýlov fotenia je nespočetne veľa a je naozaj tažké si vybrať ten svoj vysnený v ktorom sa viete precitnúť a naozaj Vás napĺňa.Vedel som že, nakoniec budem musieť ,,zakotviť" pri určitom štýle fotografovania, aby moja práca pôsobila konzistentne, nevedel som si však vybrať.Bola to nakoniec takpovediac náhoda.Pri výbere svadobného fotografa sme dlho hľadali toho nášho vysneného, najviac sa nám zapáčili zasnené, príjemné a ničím nerušené romantické zábery zaliate svetlom, anglicky ,,Light and Airy".

LEN PROFESIONÁLNA VÝBAVA

Disponujem profesionálnou najmodernejšiou technikou pri ktorej mám istotu, že ma nesklame a ktorá mi zároveň zaručuje profesionálny výstup fotografie. Používam fotoaparáty, ktoré umožňujú fotiť úplne potichu, takže pri dôležitých momentoch, pri ktorých by sa dala atmosféra doslova krájať, nikto nepočuje nepríjemné ,,cvakanie" fotoaparátu.Zvyčajne nosím na sebe zavesené dve telá, jedno ako primárne a druhé sekundárne záložné.Obe majú záložné pamäťové karty, nestane sa tak že by ste prišli o Vaše vzácne zábery.

BRAND

Sony alpha A7 / Mark III

NIEČO O MNE

VYTVORME SPOLU PEKNÝ PRÍBEH

Som členom a partnerom MYWED profesional

Nájdete ma aj na najprestížnejšiom portáli svadobných fotografov

Prejdite na profil

Spojme Vašu predstavu s mojou predstavivosťou a vytvorme spolu zvečnené romantické okamihy plné lásky.

SPOLU VYTVORÍME KRÁSNE ZÁBERY, PLNÉ EMÓCIÍ

,, Light and Airy "
Fotky zaliate svetlom

VYTVORME SPOLU FINE/ART FOTOGRAFIE

Fine Art to je spojenie kvality, estetiky a čistoty. Je to vyvrcholenie snaženia fotografa o dokonalosť vo fotografii. S fotografiami kvality Fine Art sa stretávame na výstavách, v galériách, na aukciách, vo fotografii ale predstavuje vrchol umeleckého snaženia fotografa.

ZISTI VIAC