Ideálne miesto na svadbu – Hotel DÁVID

11/15/2022

Prekrásny hotel s moderným vybavením v obci Bošany, ktorý Vám umožní stráviť pobyt plný pohody a oddychu v idylickom prostredí v susedstve zrekonštruovaného klasicistického kaštieľa z 18.storočia. Reč je o hotely Dávid Bošany.

Je to miesto, ktoré je ideálne pre poriadanie svadieb, stužkových slávností, promócií, rodinných resp. firemných osláv, ale tiež seminárov , školení a konferencií ako i jednoduchá možnosť premeniť vaše všedné chvíle na nezabudnuteľné. V tomto článku sa zameriame konkrétne na svadobné hostiny.

Aké výhody Vám ako hotel Dávid vieme ponúknuť, resp, prečo by bola chyba neusporiadať vašu svadobnú hostinu práve u nás, sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Prečo práve u nás?

Ak túžite po nezabudnuteľnom obrade pod holým nebom, alebo po letnej romantickej hostine na čerstvom vzduchu, Hotel Dávid je tým ideálnym miestom na svadbu.

Civilný obrad môžete mať pod stromami v záhrade, alebo na trávniku pod svetelnými reťazami. Ak máte obavy z nepriaznivého počasia, nič sa nedeje, nakoľko sme na túto možnosť pripravení a máme k dispozícii záhradný altánok. Tak či onak, hotel Dávid sa postará o to, aby ste do vašej novej životnej etapy vstúpili na romantickom mieste s neopakovateľnou atmosférou.

Ďalším obrovským benefitom, ktorý náš hotel svadobčanom ponúka je, že ak spojíte obrad s hostinou na jednom mieste, nemusíte tým pádom riešiť prevoz hostí. Nielen že Vám tým odpadne starosť navyše, ale ušetríte aj kopec času. Zatiaľ čo vy sa budete vo svojom apartmáne v kľude pripravovať na váš veľký deň, náš personál sa ochotne postará o vašich hostí a o ich pohostenie. Určite ocenia osviežujúce domáce ovocné limonády a malé občersvenie pred samotnou svadbou.

Plánujete svadbu s vyšším počtom hostí? Žiadny problém! Naša hlavná sála má kapacitu až 110 osôb a tanečný parket o rozlohe 100 m2, vám zasa zaručene poskytne dostatok priestoru na vytancovanie do sýtosti.

Po polnočnom čepčení nemusíte Vy, ani vaši hostia nikam chodiť, nakoľko disponujeme dostatkom ubytovacích kapacít, aby sme vás všetkých ubytovali. Naše izby sú komplexne zariadené kúpelňou, vybavené LCD TV a telefónom. Samozrejmosťou je vysokorýchlostné WIFI pripojenie na internet, ktoré môžu naši hostia využívať v celom hoteli.

Keďže ráno robí deň a už samotné vstávanie dokáže vytvoriť atmosféru , ktorá vás môže sprevádzať až do večera – personál hotela Dávid sa vám ochotne postará o raňajky s lahodnou kávičkou, či čajom. Vy tak môžete do nového dňa vykročiť tou správnou nohou.

Jednoducho povedané, LUXUS, KTORÝ SI MÔŽETE DOVOLIŤ.

Pre bližšie informácie ohľadom rezervácie, alebo cien nás kontaktujte na tel. čísle: 0910 10 27 21, alebo nás navštívte priamo v hoteli Dávid. Radi Vás privítame! 🙂 Ak ste ešte nenšali svojho fotografa ,svadobný fotograf Vojtech Ďurkovič bude pre Vás ten pravý 🙂

TIP: 9 dôvodov, prečo sa investícia do svadobného fotografa naozaj oplatí