Najkrajšie miesta na svadbu v Nitre a regióne ponitrie

07/13/2021

Po mojich osobných skúsenostiach ako svadobný fotograf, Vám môžem odporúčiť nasledovné miesta na svadbu.

Svadba na haciende

Svadba na Haciende je srdcová záležitosť všetkých boho neviest! Po prezentácií priestorov a ponuke ichslužieb, sa stane určite aj vašou. Vytvárajú jeden veľký príbeh dvoch ľudí a ich priateľov.Majiteľkami haciendy sú tri ženy, ktoré si splnili sen o plánovaní dokonalých svadieb. Hacienda bola postavená v roku 1870 pôvodne ako malý kaštieľ. Pri prvej obhliadke nehnuteľnosti bola Hacienda viac ako 10 rokov neobývaná, strecha na spadnutie a exteriér nebol absolútne priechodný. Tieto ženy ako jediné videli čarovnú atmosféru a krásu tejto stavby a od roku 2019 v nej organizujú osudové svadby.Šišov, okres Bánovce nad Bebravou.

Hotel Zlatý Kľúčik

Hotel Zlatý Kľúčik očarí neopakovateľným výhľadom na panorámu Nitry s nenapodobiteľnou atmosférou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším hotelom vo svojom okolí.
Jedinečný štýl hotela, jeho dizajn a prostredie uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Individuálny a osobitý prístup ku každému klientovi len umocňujú jeho výnimočnosť.
Doprajte sebe a svojim blízkym pocit jedinečnosti. Je nám potešením postarať sa o to, aby chvíle v kruhu Vašej rodiny a priateľov boli presne tými okamihmi, na ktoré budete s láskou spomínať. Zorganizujeme Vám nezabudnuteľnú svadbu na kľúč a postaráme sa o všetky služby, aby bol Váš svadobný deň najkrajším zážitkom vo Vašom živote.

Stodola Ľubianka

Na vidieku, neďaleko Partizánskeho, nájdete svadobný priestor v prírodnom areáli Ľubianka. Z bývalej budovy základnej školy vznikol priestor, kde budete počas svojho významného dňa dýchať vzduch vidieka. Ku stodole patrí aj veľký prírodný areál, ako stvorený na svadobné fotografovanie, je členité a poskytuje veľa variácií.

Pálenica Jelšovce

Pálenica Ješovce je známa najmä kvôli spracovaniu kvalitných slovenských destilátov. V jej reštaurácií sa odohrávajú tie najkrajšie svadby široko-ďaleko. Interiér z tehál a vysoké stropy navodia atmosféru starých gazdovstiev. Súčasťou exteriéru je terasa nad starým korytom rieky, ktorú obklopujú vŕby a dopĺňa jazierko aj ukľudňujúca okolitá príroda. To, že tu počas svadobnej hostiny nebudete mať núdzu o kvalitný alkohol, asi netreba zdôrazňovať. No naozaj kulinárskym zážitkom bude aj skvelé jedlo a svojich hostí môžete ubytovať v štýlových izbách penziónu.

Chateau Appony – Kaštieľ Oponice

Hľadáte miesto na Vašu svadbu, oslavu, či konferenčné stretnutie? Chateau Appony – Kaštieľ Oponice je jedinečné, luxusné a elegantné miesto, ktoré splní Vaše všetky predstavy!
Chateau Appony – Kaštieľ Oponice – renesančný kaštieľ šľachtického rodu Apponyiovcov
Kaštieľ Oponice sa po nákladnej rekonštrukcii premenil na luxusný hotel so slávnou barokovou knižnicou tohto starobylého rodu. V jedinečnom hotelovom komplexe nájdete veľkorysé sály, štýlové izby či priestorné a luxusne vybavené apartmány. Hoci voňajú novotou a sviežosťou, priestory kaštieľa majú úžasný historický príbeh. Kaštieľ je ideálny priestor na svadbu v okolí Nitry a je vzdialený len 25km.

Mlyn u Anastázie

Túžite po tom, aby Váš svadobný deň prebiehal bezstarostne od ranného prebudenia až po posledný tanec? Snívate o svadbe plnej perfektnej zábavy a spokojných úsmevov Vašich hostí? To všetko nájdete v reštaurácii Mlyn u Anastázie, v ktorej prežijete svadbu plnú krásnych zážitkov.
Mlyn u Anastázie sa nachádza 10 km od Nitry v malebnej dedinke Pohranice na brehu nezamŕzajúceho jazierka. Reštaurácia si Vás získa príjemným prostredím, eleganciou a skvelým vybavením. Jedinečná atmosféra a svetlo sviečok Vás vnoria do priestoru, kde akoby zastal čas. Mlyn je ideálnym miestom pre Vašu svadbu snov pokiaľ bývate v Nitre alebo jej okolí.

Pod Gaštankou

Tento objekt ponúka všetko, po čom vaše srdce v svadobný deň ráči. Lokálnych špecialistov na svadby, ktorí Pod Gaštankou dokonale poznajú, prvotriedny catering, svadobnú verandu, vidiecku stodolu, obrad na lúke i svadobný apartmán.

Reštaurácia Aragosta Ristorante

Plánujete nezabudnuteľnú romantickú svadbu? Reštaurácia Aragosta Ristorante pár kilometrov od mesta Nitra Vám pripraví vynikajúcu hostinu z čestvých talianských surovín v krásnych priestoroch.
Aragosta Ristorante je štýlová reštaurácia v obci Preseľany (18 km od Nitry) zariadená v talianskom elegantnom štýle, kde pripravujeme vynikajúce jedlá z vždy čestvých talianských surovín, ktoré dovážame každý deň. Kvalita jedál a elegancia priestorov vytvárajú ideálne podmienky pre Vašu svadbu.

Kaštiel Čereňany

Kúsok od Partizánskeho sa nachádza obec Čereňany a v jej strede stojí od roku 1329 romantický kaštieľ. Kým v stredoveku slúžil ako útočisko pred tatárskymi nájazdmi, dnes môžete relaxovať v tieni tristoročných líp zámockej záhrady alebo tam spečatiť svoj vzťah. Miestny šéfkuchár Marián Filo varil pre holandskú kráľovnú Beatrix, nórskeho kráľa Haralda a sedem prezidentov. K dispozícii je autentická klenbová pivnica uchovávajúca vína z celého sveta aj koňakový klub. Svoje svadobné tančeky tu okrem iných absolvovali naši reprezentanti v najpopulárnejších športoch – ženili sa tu hokejista Andrej Sekera (32) aj futbalista Adam Nemec (33).

V neposlednom rade ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, som Vám k dispozícii, stačí ma kontaktovať