Najkrajšie miesta na svadbu v regióne ponitrie

07/13/2021

Stodola Ľubianka

Na vidieku, neďaleko Partizánskeho, nájdete svadobný priestor v prírodnom areáli Ľubianka. Z bývalej budovy základnej školy vznikol priestor, kde budete počas svojho významného dňa dýchať vzduch vidieka. Ku stodole patrí aj veľký prírodný areál, ako stvorený na svadobné fotografovanie, je členité a poskytuje veľa variácií.

Pálenica Jelšovce

Pálenica Ješovce je známa najmä kvôli spracovaniu kvalitných slovenských destilátov. V jej reštaurácií sa odohrávajú tie najkrajšie svadby široko-ďaleko. Interiér z tehál a vysoké stropy navodia atmosféru starých gazdovstiev. Súčasťou exteriéru je terasa nad starým korytom rieky, ktorú obklopujú vŕby a dopĺňa jazierko aj ukľudňujúca okolitá príroda. To, že tu počas svadobnej hostiny nebudete mať núdzu o kvalitný alkohol, asi netreba zdôrazňovať. No naozaj kulinárskym zážitkom bude aj skvelé jedlo a svojich hostí môžete ubytovať v štýlových izbách penziónu.

Svadba na haciende

Svadba na Haciende je srdcová záležitosť všetkých boho neviest! Po prezentácií priestorov a ponuke ichslužieb, sa stane určite aj vašou. Vytvárajú jeden veľký príbeh dvoch ľudí a ich priateľov.Majiteľkami haciendy sú tri ženy, ktoré si splnili sen o plánovaní dokonalých svadieb. Hacienda bola postavená v roku 1870 pôvodne ako malý kaštieľ. Pri prvej obhliadke nehnuteľnosti bola Hacienda viac ako 10 rokov neobývaná, strecha na spadnutie a exteriér nebol absolútne priechodný. Tieto ženy ako jediné videli čarovnú atmosféru a krásu tejto stavby a od roku 2019 v nej organizujú osudové svadby.Šišov, okres Bánovce nad Bebravou.

Chateau Appony – Kaštieľ Oponice

Hľadáte miesto na Vašu svadbu, oslavu, či konferenčné stretnutie? Chateau Appony – Kaštieľ Oponice je jedinečné, luxusné a elegantné miesto, ktoré splní Vaše všetky predstavy!
Chateau Appony – Kaštieľ Oponice – renesančný kaštieľ šľachtického rodu Apponyiovcov
Kaštieľ Oponice sa po nákladnej rekonštrukcii premenil na luxusný hotel so slávnou barokovou knižnicou tohto starobylého rodu. V jedinečnom hotelovom komplexe nájdete veľkorysé sály, štýlové izby či priestorné a luxusne vybavené apartmány. Hoci voňajú novotou a sviežosťou, priestory kaštieľa majú úžasný historický príbeh.

Mlyn u Anastázie

Túžite po tom, aby Váš svadobný deň prebiehal bezstarostne od ranného prebudenia až po posledný tanec? Snívate o svadbe plnej perfektnej zábavy a spokojných úsmevov Vašich hostí? To všetko nájdete v reštaurácii Mlyn u Anastázie, v ktorej prežijete svadbu plnú krásnych zážitkov.
Mlyn u Anastázie sa nachádza 5 km od Nitry v malebnej dedinke Pohranice na brehu nezamŕzajúceho jazierka. Reštaurácia si Vás získa príjemným prostredím, eleganciou a skvelým vybavením. Jedinečná atmosféra a svetlo sviečok Vás vnoria do priestoru, kde akoby zastal čas. Mlyn je ideálnym miestom pre Vašu svadbu snov!

Reštaurácia Aragosta Ristorante

Plánujete nezabudnuteľnú romantickú svadbu? Reštaurácia Aragosta Ristorante pár kilometrov od mesta Nitra Vám pripraví vynikajúcu hostinu z čestvých talianských surovín v krásnych priestoroch.
Aragosta Ristorante je štýlová reštaurácia v obci Preseľany (18 km od Nitry) zariadená v talianskom elegantnom štýle, kde pripravujeme vynikajúce jedlá z vždy čestvých talianských surovín, ktoré dovážame každý deň. Kvalita jedál a elegancia priestorov vytvárajú ideálne podmienky pre Vašu svadbu.

Hotel Zlatý Kľúčik

Hotel Zlatý Kľúčik očarí neopakovateľným výhľadom na panorámu Nitry s nenapodobiteľnou atmosférou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším hotelom vo svojom okolí.
Jedinečný štýl hotela, jeho dizajn a prostredie uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Individuálny a osobitý prístup ku každému klientovi len umocňujú jeho výnimočnosť.
Doprajte sebe a svojim blízkym pocit jedinečnosti. Je nám potešením postarať sa o to, aby chvíle v kruhu Vašej rodiny a priateľov boli presne tými okamihmi, na ktoré budete s láskou spomínať. Zorganizujeme Vám nezabudnuteľnú svadbu na kľúč a postaráme sa o všetky služby, aby bol Váš svadobný deň najkrajším zážitkom vo Vašom živote.

Kaštiel Čereňany

Kúsok od Partizánskeho sa nachádza obec Čereňany a v jej strede stojí od roku 1329 romantický kaštieľ. Kým v stredoveku slúžil ako útočisko pred tatárskymi nájazdmi, dnes môžete relaxovať v tieni tristoročných líp zámockej záhrady alebo tam spečatiť svoj vzťah. Miestny šéfkuchár Marián Filo varil pre holandskú kráľovnú Beatrix, nórskeho kráľa Haralda a sedem prezidentov. K dispozícii je autentická klenbová pivnica uchovávajúca vína z celého sveta aj koňakový klub. Svoje svadobné tančeky tu okrem iných absolvovali naši reprezentanti v najpopulárnejších športoch – ženili sa tu hokejista Andrej Sekera (32) aj futbalista Adam Nemec (33).

Pod Gaštankou

Tento objekt ponúka všetko, po čom vaše srdce v svadobný deň ráči. Lokálnych špecialistov na svadby, ktorí Pod Gaštankou dokonale poznajú, prvotriedny catering, svadobnú verandu, vidiecku stodolu, obrad na lúke i svadobný apartmán.

COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT