Najkrajšie miesta na svadbu v Modre

06/22/2022

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní v živote ženy aj muža. Je prejavom dôvery a spečatením ich lásky a svadobná hostina prejavom úcty a vďaky rodičom aj blízkym za ich podporu. Výber miesta na svadbu by preto nemal byť náhodný, ale mal by spĺňať niekoľko kritérií. Na čo je dôležité myslieť pri výbere a čo všetko môže byť súčasťou svadobného dňa? Ktoré miesta v Modre sú vhodné na svadbu? Pripravil som pre Vás ako svadobný fotograf a človek ktorý rozumie estetike na výber ?? štýlových miest, ktoré vám poskytnú viaceré možnosti a unikátne priestory pre tento výnimočný deň. Svadobné fotky odťiaľ budú zaručeme prenádherné.

Plánovanie svadby sa do veľkej miery odvíja od celkových predstáv o charaktere a štýle svadby, od finančných možností, počtu hostí a samozrejme aj od lokality. Tu je pár rád ako naplánovať svadbu. Ak máte rodinu a blízkych po celom Slovensku, treba počítať aj s dopravou a ubytovaním. Ideálne je zvoliť miesto tak, aby vyhovovalo hlavne svadobnému páru, no pri výbere miesta na svadbu je dobré myslieť aj na ostatných. Nechajte sa inšpirovať našim prehľadom a prezrite si štýlové a originálne miesta na svadbu, nachádzajúce sa v Modre a okolí.

Miesto na svadbu : Svadba Pod Gaštankou Modra

Jedinečné miesto na svadbu a nový svadobný priestor pre váš jedinečný deň a tak blízko Bratislavy. Svadba Pod Gaštankou v Modre je naozaj nezabudnuteľná.


Do veľkorysého areálu sa zmestia útulné oslavy aj veľké svadby so 150 hosťami, cateringom, barom, kapelou, DJ-om, tanečným parketom či fotokútikom. Vo family friendly priestore sa budú cítiť dobre aj najmenší hostia.

Aj pekne aj dobre
Presvetlená, priestranná, vzdušná. Taká je naša Veranda. V lete si v nej môžete otvoriť úplne všetky okná a naopak, v zime vám ju útulne vyhrejeme. Oddajte sa pohľadu na mesto Modra a okolie. A keď si budete chcieť od pohľadov na chvíľu oddýchnuť, ukryte sa v romantických zákutiach kvetinovej a bylinkovej záhrady alebo mladého ovocného sadu. Vaše ratolesti zatiaľ s radosťou počkajú na hojdačkách.
Poďte sa s nami zoznámiť, z Bratislavy či Trnavy to máte na skok.

Miesto na svadbu : Neco Estate Vinery Modra

Hľadáte netradičný svadobný priestor pre svoju svadbu? V romantických priestoroch Modrého domu si užijete nezabudnuteľný vstup do manželstva. Túžili ste vždy po sobáši v lete? Romantický dvor plný zelene vám ozdobíme svetielkami a na obrad pripravíme v tráve biele stoličky. V chladnejšom období vám svadobnú hostinu prichystáme v presvetlenej miestnosti s tehlovými klenbami.

Modrý dom prenajímame ako celok, to znamená sály, vínne pivnice s barom, vonkajšie záhrady so stodolou a s priestormi na ubytovanie. Kapacita sál spolu s vínnymi pivnicami je 100 ľudí. Podľa charakteru eventu je však možné využiť tieto priestory aj pre 150 hostí. Pri využití aj vonkajších priestorov so stodolou je kapacita celého areálu cca 250 – 300 hostí.

Priestranné horné podlažie plné svetla je prepojené so slnečným dvorom. Ten je počas teplých dní ako stvorený na svadby, oslavy aj firemné večierky. Elegantný vzhľad spodného podlažia vytvárajú tehlové klenby a drevené trámy. Aby ste si víno aj atmosféru vychutnali ešte viac, potok tečúci pivnicou sme nasvietili. Osvetlené sú aj steny a stropy, ktorých intenzitu prispôsobíme udalosti.

Víno aj život chutia vždy lepšie, keď si ich užívate v krásnom prostredí. Modra je charizmatické mestečko na úpätí Malých Karpát, v ktorom cítite vinohradnícku tradíciu na každom kroku. V srdci mesta na vás čaká čarovná vínna pivnica v Modrom dome. Citlivé spojenie historických tehlových klenieb s modernou architektúrou si vás získa svojou jedinečnou atmosférou.

Miesto na svadbu : Starý dom Modra

Svadba ako z rozprávky… Starodávne priestory s kamennými stenami, veľkými krištáľovými lustrami a arómou vinohradníckej oblasti očaria nielen nevestu, ale aj ženícha.
Moderne zariadené svadobné priestory s decentnými dekoráciami ponúkajú dostatok priestoru až pre 120 hostí.

Starý Dom ponúka dve svadobné sály – sálu Starý Dom a sálu Staré Časy, záhradu, ale aj terasu, na ktorej sa môže konať samotný svadobný obrad. Vašu svadbu zorganizujeme aj v neďalekých priestoroch Neco Estate Winery, kde sa postaráme o výzdobu, dekorácie, ale aj svadobné menu.

Terasa
Zeleň, ticho, jemné svetielka a príroda. Dokonalé prostredie na terase v Starom Dome, kde si môžete povedať svoje „Áno“. Ak hľadáte obradné miesto, našu terasu, spoločne so zeleňou, jemnými svetielkami a prispôsobenými svadobnými dekoráciami, si zamilujete. Pred samotným obradom pre vašich hostí pripravíme aj chutné svadobné pohostenie.

Miesto na svadbu : Vila Etelka Modra

Historická Oblúková sála v novom šate spolu s novým veľkorysým presklením do záhradnej zelene, štýlové romantické podlubie a priestranná záhrada s rozľahlým trávnikom opticky oddelená od okolitého sveta – to všetko vytvára ideálny priestor pre dokonalú svadbu. Stačí si vybrať.

V teplejších mesiacoch je ideálnou voľbou svadobná hostina v záhrade s udržovaným trávnikom v kombinácii s objektom Vily. Sme pripravení na vaše požiadanie zabezpečiť veľkokapacitné biele (svadobné) stany s drevenou podlahou, stoly, stolíky a stoličky za veľmi rozumnú cenu. Maximálna kapacita hostí v exteriéri je 60 osôb + 10 neskoršie príchodzích.
Ak chcete osláviť vašu svadbu na čerstvom vzduchu, avšak pod pevnou strechou, tak podlubie vily s kapacitou 36 osôb je ideálnym voľbou pre takéto slávnostné stolovanie. Podlubie zaručí pre vás a vašich hostí dostatočný komfort spojený s pocitom absolútnej intimity a prepojenia s prírodou. Maximálna kapacita hostí v podlubí je 36 osôb.
V Oblúkovej sále vínnej pivnice sa pretína dochovaná historická architektúra s modernými materiálmi a doplnkami. Čisté tvary oblúkov sme dotvorili veľkorysým presklením do zelene. Podľa potrieb je možné Oblúkovú sálu komfortne prepojiť s ďalšou miestnosťou, ktorá sa zvyčajne využíva ako separé či tanečná miestnosť alebo slúži na zvýšenie kapacity hostí na 56 hostí. K dispozícii rovné alebo kruhové stoly. Bežná kapacita hostí v Oblúkovej sále je 50 osôb.

Miesto na svadbu : Elesko Modra

Už niekoľko rokov je ELESKO miestom, kde sa konajú nezabudnuteľné svadby a svadobné hostiny. Moderná architektúra reštaurácie a galérie je ako stvorená pre páry, ktoré prahnú po inšpiratívnom prostredí.
ýzdoba priestoru galérie môže byť zabezpečená priamo klientom, alebo na základe požiadavky, vieme realizovať výzdobu priestoru v spolupráci s renomovanými svadobnými agentúrami.

Predstava mladomanželov o mieste konania svadby bola v minulosti spojená hlavne so zámkami a kaštieľmi. Čoraz viac párov však prahne po modernom uzavretí zväzku a preto si čoraz pravidelnejšie vyberajú priestory, ktoré sú trendy a dýcha z nich jednotnosť a unikátnosť dizajnu.
Priestory ZOYA Musem v ELESKO Wine Park v Modre majú navyše výhodu, že sú obklopené malokarpatskou scenériou a vinicami. Dávajú tak priestor, hlavne v období od jari do jesene, spojiť svadobnú hostinu s fotením priamo vo viniciach a pivniciach ELESKO.
Keď sa dvaja ľudia rozhodnú vstúpiť do spoločného zväzku, ide o vážne rozhodnutie. Svadobný deň si budú pamätať po celý čas trvania vzájomného spolužitia. Je to deň, ktorý stmeľuje pár, ale i rodiny nevesty a ženícha. Filozofia a prístup personálu ELESKO preto prispôsobuje tomuto dňu všetky detaily podľa požiadaviek budúcich manželov a ich rodín.